Poczuj przypływ sił

slajd

7.09.2020

Każda regularnie trenująca osoba ma świadomość, jak istotny jest właściwy sposób odżywiania się. Batony energetyczne B+ORSEL są idealnym źródłem cennych składników odżywczych, wspomagających organizm podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Batony pełne energii B+ORSEL to produkt najwyższej jakości, zapewniający Ci wszystko to, co najlepsze – w zakresie dostarczania niezbędnych mikro-
i makroelementów.

Aby przemiana materii przebiegała w sposób optymalny, konieczna jest właściwa podaż tłuszczy oraz białka. Znaczenie węglowodanów jest mniejsze. Białko i tłuszcze sprawiają natomiast, że wzmocnieniu ulega układ odpornościowy, a organizm szybciej i lepiej się regeneruje.

aranżacja kokos

Kalorie, które dostarczamy naszemu organizmowi, powinny pochodzić w 30% z węglowodanów, w 20% z białka i z 50% z tłuszczu. Batony B+ORSEL dostępne są w 3 seriach – orzechowej, kokosowej oraz owocowej (odpowiedniej również dla wegan). Wszystkie charakteryzują się doskonałą proporcją między tłuszczami, węglowodanami a białkiem. Zawarte w nich pełnowartościowe składniki wspomagają organizm podczas wysiłku fizycznego i zapewniają energię zarówno przed, w trakcie, jak i po treningu.

Urozmaicone proporcje oraz skład odżywczy batonów B+ORSEL sprawia, że mogą być one spożywane na różnych etapach treningu. Batony B+ORSEL pozwalają przyspieszyć metabolizm, posiadają przy tym niski indeks glikemiczny. Energia z batonów uwalniana jest powoli, co sprawia, że stanowią one optymalną przekąskę podczas treningu.